Dołącz do nas

Jeżeli lubisz sport nie tylko w TV, koleżeńska atmosfera Ciebie relaksuje i pomaga budować kondycję. Wiesz co to fair play, a ponadto lubisz zawierać nowe znajomości. Dołącz do nas!

Zajęcia sportowe dla rodziców uczniów Pozytywnej Szkoły Podstawowej, to zajęcia które dzięki przychylności dyrekcji i pracowników szkoły mogą się odbywać nie tylko bezpłatnie ale i z wykorzystaniem szkolnego sprzętu sportowego. Dostęp do infrastruktury sportowej – sali, ścianki wspinaczkowej, szatni z natryskami oraz sprzętu sportowego – umożliwia rywalizację sportową w wielu dziedzinach.

Zajęcia te nie są spotkaniami z zawodowymi trenerami, nie są też miejscem gdzie poddasz się intensywnemu treningowi. Są za to czasem spędzonym w koleżeńskiej atmosferze ze sportowym uśmiechem na ustach, okazją do poruszania się oraz poznania nowych ludzi.

Jeżeli powyższe idee są Ci bliskie i chciałbyś się choć trochę poruszać, to dołącz do nas. Zapoznaj się koniecznie z takimi pozycjami jak Regulamin i Harmonogram zajęć. Następnie wyślij do nas swoje zgłoszenie.

plakat-www