Zajęcia sportowe dla rodziców – 2017/2018

Począwszy od dnia 6 września 2017 roku zajęcia sportowe dla rodziców i prawnych opiekunów dzieci uczęszczających do Pozytywnej Szkoły Podstawowej wracają na salę.

More Info

Zajęcia sportowe dla rodziców – 2016/2017

Począwszy od dnia 7 września 2016 roku zajęcia sportowe dla rodziców i prawnych opiekunów dzieci uczęszczających do Pozytywnej Szkoły Podstawowej wracają na salę.

More Info

Światowy Dzień Zdrowia – Turniej siatkówki

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia chcemy serdecznie zaprosić na Turniej Siatkówki, który odbędzie się 9 kwietnia 2016 r. w Pozytywnej Szkole Podstawowej. Świętujmy wspólnie ten dzień, który stwarza doskonałą możliwość spędzenia aktywnie czasu, integracji oraz przeżycia wielu sportowych emocji.

More Info

Rodzinna zabawa w dwa ognie

Czymże jest zabawa jeżeli nie można bawić się razem z rodziną? A że u nas od słów do czynów droga niedaleka, to skrzyknęliśmy się i dla dzieci naszych sportowych rodziców urządziliśmy zabawę w dwa ognie 🙂

More Info

ALSR

W związku ze świetnie prosperującą sekcją siatkówki postanowiliśmy pójść o krok dalej. Z początkiem miesiąca grudnia zaczęliśmy organizować Amatorską Ligę Siatkówki Rodziców – ALSR.

More Info

11 listopada 2015 – zajęcia odwołane

Dochodzą do nas pytania czy w dniu jutrzejszym odbędą się zajęcia sportowe? Otóż mając na uwadze, że 11 listopada to święto państwowe oraz dzień ustawowo wolny od pracy, szkoła w tym dniu jest zamknięta. Tym samym zajęcia sportowe nie odbędą się.

More Info

Zmiana godzin zajęć sportowych

W związku z dużą ilością zgłoszeń oraz naprawdę dużą frekwencją, w porozumieniu z Dyrekcją Pozytywnej Szkoły Podstawowej wydłużyliśmy czas trwania zajęć dla rodziców. Począwszy od dnia 21 października 2015 roku harmonogram zajęć będzie wyglądał następująco: • Koszykówka – 17:30 – 19:00 • Siatkówka – 19:00 – 20:30 • Piłka nożna – 20:30 – 22:00 Wraz […]

More Info

Dołącz do nas

Jeżeli lubisz sport nie tylko w TV, koleżeńska atmosfera Ciebie relaksuje i pomaga budować kondycję. Wiesz co to fair play, a ponadto lubisz zawierać nowe znajomości. Dołącz do nas!

More Info